Špalek jasan 30-40/40 cm - VÝPRODEJ

VÝPRODEJ!!

Jedná se o výprodej jasanových špalků s většími prasklinami. Špalek i přes větší praskliny (2-4 cm) rozhodně nikdy nepraskne a poslouží stejně dobře jako jeho kolega s prasklinami menšími. Jedná se o jednu z nejprodávanějších velikostí špalku o výšce 40 cm a šířce 30 až 40 cm. Jasan je nejvyhledávanějším zejména, jak už sám název napovídá, kvůli své světlé barvě. Má jedno z nejsvětlejších tvrdých dřev a tak už ve svém přirozeném stavu a bez jakéhokoliv nátěru je špalek z tohoto dřeva velmi světlý, ale zároveň trvanlivý a odolný proti poškození. Další předností jasanu je poměrně stabilní kulatý tvar u většiny stromů. Drtivá většina špalků je tím pádem velmi podobná.

Výška 40 cm je oblíbenou velikostí nočních stolků, což dělá z tohoto špalku zajímavý přírodní doplněk ke každé posteli a to navíc za velmi výhodnou cenu.

Výška 40 cm je rovněž ideální na sezení. Spolu s vhodně zvoleným podsedákem může být tento jasanový cvalík dokonalým designovým sedacím špalkem. Mimořádně stabilní alternativní sezení bez opěradla pomáhá s přirozeným držením těla.

Špalky jsou perfektně vysušené, rovné, stabilní a jemně (P150) obroušené. 

Váha: 20-30 kg

Rozměry: 30-40 cm (šířka), 40 cm (výška)

Doprava: 1-2 dny

Cena dopravy:  od 130,- (GLS, TOPTRANS)

Osobní odběr zdarma na výdejně eshopu: Děčín, Teplická 205/184 - Svět fošen, Po-Pá 8-16

Přijímáme platby kartou, bankovním převodem i dobírkou. 

Jasanové dřevo má pozitivní vliv na prostředí, ve kterém se snažíme usnout. Špalek z jasanového dřeva slouží jako estetický a funkční doplněk v ložnici, který podporuje celkovou atmosféru klidu a pohody.

Přítomnost přírodních materiálů v ložnici může přispět k pocitu spojení s přírodou, což mnozí lidé vnímají jako uklidňující a podporující kvalitní spánek.


599,00 Kč