Špalek jasan 25-30/ 50 cm

-20%

Dekorační špalek z tvrdého jasanového dřeva o průměru 25 až 30 cm. Výška špalku je 50 cm. Rustikální, exkluzivní a stylové jsou tyto dekorační stojany. Nádherná textura, praskliny a přirozené opotřebení vyzařují středomořskou atmosféru. Jejich přirozenost a robustnost dodává pocit stability každému prostoru a podtrhuje Vaši lásku k přírodě. Každý kus je originální a liší se kresbou, tvarem, trhlinami (do 2 cm) a žíháním. 

Tato velikost je velmi žádanou variantou. Špalek o těchto rozměrech je nejčastěji zákazníky volen jako stabilní přírodní noční stolek, odkládací stojan nebo dekorační podstavec, stojan pod květiny a sezónní dekorace, špalek do výlohy, špalek dělící prostor, zarážka atd.

Jasanové dřevo má pozitivní vliv na prostředí, ve kterém se snažíme usnout. Špalek z jasanového dřeva slouží jako estetický a funkční doplněk v ložnici, který podporuje celkovou atmosféru klidu a pohody.

Přítomnost přírodních materiálů v ložnici přispívá k pocitu spojení s přírodou, což mnozí lidé vnímají jako uklidňující a podporující kvalitní spánek.

Povrch je přírodní - bez nátěru.

Hmotnost: 20-25 kg

Rozměry: průměr 25-30 cm, výška 50 cm

Doprava ČR: 2 dny/ GLS, TOPTRANS

Cena dopravy: od 290,- 

Osobní odběr zdarma na výdejně eshopu: Děčín, Teplická 205/184 - Svět fošen, Po-Pá 8-16

Přijímáme platby kartou, bankovním převodem i dobírkou. 1 350,00 Kč 1 690,00 Kč