Špalek jasan 30-40/ 40 cm

Židle, noční stolek, odkládací stojan, konferenční stolek

Výška: 40 cm

Šířka: 30-40 cm

Výška 40 cm je ideální velikostí pro sedací špalek nebo noční stolek. Špalek těchto rozměrů slouží perfektně i jako odkládací stojan nebo stojan pod květiny a dekorace. Každý špalek je vybaven filcovými podložkami na spodní straně.

Jasan má jedno z nejsvětlejších tvrdých dřev, je velmi trvanlivý a odolný proti poškození. Další předností jasanu je stabilní kulatý tvar u většiny stromů. Všechny špalky jsou tím pádem velmi podobné. Každý kus je originální a liší se kresbou, tvarem, trhlinami (do 2 cm) a žíháním.

Nádherná textura, praskliny, přirozenost a robustnost dodávají pocit stability každému prostoru a podtrhují Vaši lásku k přírodě.

Špalek o těchto rozměrech je nejčastěji zákazníky vybírán jako zdravá alternativa židle. Bez opěradla nedochází ke strnulému mnohahodinovému sezení, svaly středu těla jsou aktivnější a špalek tak funguje jako přirozená prevence bolesti zad.

Jasanové dřevo má pozitivní vliv na prostředí, ve kterém se snažíme usnout. Špalek z jasanového dřeva slouží jako estetický a zároveň funkční doplněk v ložnici, který podporuje celkovou atmosféru klidu a pohody.

Přítomnost přírodních materiálů v prostoru přispívá k pocitu spojení s přírodou, což většina lidí vnímá jako uklidňující a léčivé.

Povrch je přírodní - bez nátěru. Špalek je ošetřený horkým vzduchem, vysušený, ručně odkorněný a obroušený.

Hmotnost: 20-25 kg

Rozměry: průměr 25-30 cm, výška 40 cm

Doprava ČR: 1-2 dny/ GLS, TOPTRANS (Odesíláme obratem)

Cena dopravy: od 290,-

Osobní odběr na výdejně eshopu: Děčín, Teplická 205/184 - Svět fošen, Po-Pá 8-16, 777 120 723

Přijímáme platby kartou, bankovním převodem i dobírkou.

1 690,00 Kč